Novinky

Šetrné zesvětlení pomocí techniky balayage a tónování do měděnohnědého odstínu, namíchaného přesně podle přání klientkyKdo další si přijde pro svůj originální odstín své balayage??
Práce: Žaneta Pokorná

 


• 4 hodinová práce , ale stálo to za to , nemyslíte?
• práce : Nikola Soukupová

 


8.května je ten správný den pro pohodovou vycházku kolem řeky Berounky! Pojďte si Clubem Best Visage provětrat hlavy, protáhnout těla a udělat si pohodovou sváteční středu. Sejdeme se v 9h před salonem Best Visage a společně vyrazíme po cyklostezce směr Nižbor, kde si dáme pauzu na oběd v Hotelu Praha a poté zpět pohodovým tempem s námi, nebo po vlastní ose zpět do Berouna 🤸.
Prosíme, zadejte zde do události zda-li se ZÚČASTNÍTE či MÁTE ZÁJEM. Podle počtu turistů objednáme místa v restauraci .
Děkujeme a těšíme se na setkání!

 


Jemná baleyage s tónóváním

 


Zde je výsledek naší čtyřhodinové péče 🤝.Odpočinutá, veselá a krásná Monika si to u nás užila! Soutěžit s Clubem Best Visage se vyplatí, co myslíte? Kdo se těší na další soutěž?

 


Dobrý den dámy... včera salon Best Visage navštívila výherkyně naší únorové soutěže.Nabízíme k nahlédnutí, jak to u nás probíhalo.Výsledek byl úžasný. Děkujeme všem dámám co se zapojily do soutěže a těšíme se na vaši přízeň, jak v #clubbestvisage tak v salonu Best Visage, kde si toto vše můžete dopřát i vy Trochu vás napínáme viďte?Chcete vidět výsledek proměny?

 


Milé dámy ,
v únoru jsme vyhlásili soutěž #CBV o 5️⃣hodinové profesionální hýčkání v salonu #BestVisage
Výherkyně 🥇Monika Jelenova dnes byla odměněna relaxační masáží ‍♀️u Terezy Pešanové, kosmetickým ošetřením u Zdeňky Konopaskové , vlasovou péčí ‍♀️od Žanety Pokorné a na závěr make-upem od Zdeňky Konopaskové.
Jste zvědavé na výsledek proměny?
Také by jste se chtěly nechat takto hýčkat?
#cbv #clubbestvisage

 


: stínování krátkých vlasů ‍♀️
: práce - Katka Mayerová

 


• ledová blond co na to říkáte? 🧸
• práce : Nikola Soukupová

 


Vlasy až na zem
Práce: 5h