Náš týmKadeřnice

 

Žaneta Pokorná

 

Vaše vlasy mě nikdy nepřestanou fascinovat ...

Je mi ctí tvořit Vaši korunu krásy a dát tak prostor pro svoji fatazii, protože si myslím, že někdy méně znamená více. Ráda Vašim vlasům zvýrazním jejich přirozenou krásu a dám prostor pro lehkost a eleganci. I díky vlastní zkušenosti cítím, že dobrá empatie mezi námi vždy vytvoří harmonii a já tak mohu podtrhnout Vaši ženskost ...

 

Mým nástrojem k dosažení tohoto cíle je kosmetika Wella Pofessional ...

 

Eva Kručayová

 

 

 

 

 

 

 

Kristina Odermattová

 

 

Co když uděláme změnu ... ?

U mě můžete být samy sebou. Vždy se řídím vlastním instinktem, ale v souladu s Vaším přáním a představou. Naučím Vás správné triky pro perfektní styling, budete vždy vědět, co zrovna frčí. Nikdy Vás nenechám chodit s neošetřenými vlasy.

 

Chci, aby Vaše vlasy dýchaly svobodou, protože si myslím, že nic není nemožné společně se Schwarzkopf Professional ...

 

Kateřina Mayerová

 

 

V mých rukách Vaše vlasy poznají, co je to opravdu luxusní péče...

Lehkost, něžnost, elegance a přitom přirozené odstíny, které Vám dopřejí být sama sebou. S mou citlivou péčí zažijete nový pocit ze svých vlasů.

 

Během své profesionální cesty jsem pro Vás postupně objevovala a objevila to nejlepší z nejlepšího ... L'Oréal Professionnel.

 

Nikola Soukupová

 

 

Kadeřničina je něco krásnýho ...

Ráda dělám lidi krásnější, sebevědomější a šťastnější. Líbí se mi měnit a ladit celkový look. Proto Vám umím doporučit i trendy makeup a styling. Od mala jsem měla inspiraci v mojí tetě Žanetě Pokorné a možná i díky ní jsem pochopila, že vlasy budou můj život.

 

Splétání, copy a výčesy na párty jedině od Nikčy ...

 

 

Kosmetička

 

Zdeňka Konopásková

 

 

Já vím, že Vaše pleť je zrcadlem Vaší duše ...

Pojďme společně pečovat o Vaši pleť bez chemie a podpořit Vaše smysly. Díky své dlouholeté zkušenosti Vám připravím na míru úžasný koktejl minerálů, enzymů, antioxidantů a lipidů. Zabývám se celkovou harmonií těla - vše souvisí se vším. Individuální přístup k Vám je pro mě základ. Se mnou vždy budete vědět, jak pečovat o svoji pleť i doma.

 

Žádné pokusy - jdu na jistotu ... s Juliette Armand a Nu Skin